Zajęcia dla zaawansowanych

Jest to kurs kontynuacyjny dla absolwentów kursu posłuszeństwa podstawowego w szkole QLdog.
Adresowany jest do tych, którzy chcą utrwalać wcześniej nabyte umiejętności i odkrywać dalsze tajniki szkolenia. 

Podczas szkolenia stopniowo wycofujemy nagrody, nagradzane czynności stają się nawykiem psa a sama współpraca z człowiekiem zaczyna sprawiać psu przyjemność. 

W naszej szkole nie stosujemy awersji i nie wyrażamy zgody na stosowanie jej przez kursantów. U nas najgorszą karą dla psa jest brak nagrody. Szkoląc, staramy się wprowadzić w życie psiaków jasne reguły. Przestrzeganie ich opłaca się obu stronom. Właściciel uzyskuje kontrolę nad psem i może czuć się bezpieczniej i pewniej w każdej sytuacji. 

Nasze hasło: „ ręka w łapę do porozumienia ” nie jest przypadkowe. Porozumienie między psem i człowiekiem jest w naszej szkole podstawą dobrej współpracy i nauki. Tutaj psy uczą się rozumieć ludzi a ludzie uczą się rozumieć psy. Na naszych zajęciach psiaki i ich opiekunowie jednocześnie zdobywają nowe umiejętności i budują oraz umacniają właściwe psio-ludzkie relacje. Wykonywanie komend jest bowiem niczym, jeśli między nami i naszym czworonogiem nie ma prawidłowej więzi.  

Q jak quality (jakość) L jak love (miłość) – jakość poparta wiedzą i doświadczeniem oraz miłość do wyjątkowych stworzeń, jakimi są psy determinują naszą pracę. Zapewniamy naszym kursantom pełen profesjonalizm oraz ciepłą atmosferę podczas szkoleń.

Zapisz się na zajęcia